HAKKIMIZDA

Üstlendiği sosyal belediyecilik anlayışı gereği Erzurum halkının refah ve huzur seviyesini yükseltmeye yönelik pek çok başarılı projeye imza atan Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Tesisler ile şehrin prestijli mekanlarını halkın kullanımına açmıştır.

İnsanların dört mevsim ve günün her anında aileleri ve sevdikleriyle birlikte keyifli vakitler geçirebileceği Erzurum'un prestijli mekanları olan Erzurum Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri, hizmete başladığı günden bu yana kaliteli ve hesaplı hizmetin adresi olmuştur.

Birinci sınıf servis ve hizmet anlayışıyla Anadolu mutfağının en seçkin lezzetlerini uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinen Sosyal Tesisler, bunu başarırken asla hijyen ve kaliteden ödün vermemeyi de prensip edinmiştir.

Sunduğu kaliteli hizmetlerle Erzurumluların sosyal hayatına değer katan Sosyal Tesisler; yeşil alanları, yürüyüş ve gezi parkurları, spor alanları, çocuk parkları ve sahip olduğu eşsiz güzellikteki manzaraları ile güvenli ve huzurlu yapısıyla da Erzurumluların tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

En iyiyi ve en kaliteliyi en ekonomik şekliyle sunma prensibiyle tüm Erzurumlulara kapılarını açan Sosyal Tesisler, üstün hizmet kalitesiyle gün geçtikte daha da büyümeye devam etmektedir.