BAŞKANIN MESAJI

Erzurum'a hizmette kaliteye atılan imza…

Hizmetleriyle Erzurumlulara değer katan bir anlayış…

Değerli Hemşehrilerim,

Göreve geldiğimiz günden itibaren Erzurum'un ve Erzurumluların ihtiyaçlarını tek tek yerinde tespit ederek, projelendirip hayata geçiriyoruz. Şeffaf, sürdürülebilir ve vatandaş odaklı belediyecilik anlayışını her zaman ön planda tutarak çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz. Bu anlayışla 10'a yakın sosyal tesis ve Doğu'nun en büyük lojistik destek merkezi ile Erzurum'a ve Erzurumlulara hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz.

Birinci sınıf servis ve hizmet anlayışıyla Anadolu mutfağının en seçkin lezzetlerini uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinen Sosyal Tesisler, bunu başarırken asla hijyen ve kaliteden ödün vermemeyi de prensip edinmiştir.

Sunduğu kaliteli hizmetlerle Erzurumluların sosyal hayatına değer katan Erzurum Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri; yeşil alanları, yürüyüş ve gezi parkurları, çocuk parkları ve sahip olduğu eşsiz güzellikteki manzaraları ile güvenli ve huzurlu yapısıyla da Erzurumluların tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

En iyiyi ve en kaliteliyi en ekonomik şekliyle sunma prensibiyle tüm Erzurumlulara kapılarını açan Sosyal Tesislerimiz, sosyal eşitliğin sağlanması ve böylelikle şehrimizin tüm kesimlere üstün hizmet kalitesiyle gün geçtikte daha da kaliteli hizmet vermek amacıyla arge çalışmalarına devam etmektedir. Verdiğiniz destek ile çalışma azmimizi arttıran siz değerli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyor, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri ile kaliteli hizmet vermenin onurunu ve heyecanını yaşıyorum.Mehmet SEKMEN

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı